Voting
Як Вам новий сайт?
Total 7 common:people_all_forms
Новини

ChatGPT зруйнує чи відновить стосунки між лікарем і пацієнтом?
Tue, 09 May 2023 06:41:34
«Падаючі зірки» очікуються сьогодні ввечері, коли Земля зіткнеться із залишками комети Галлея 3313 років тому
Fri, 05 May 2023 11:41:07
Трейлер «Дюни: Частина 2» обіцяє фільм, навіть кращий за книгу
Thu, 04 May 2023 10:21:34
Чи є ШІ кнопкою стирання історії?
Thu, 04 May 2023 10:14:56
Економісти кажуть, що зростання імміграції зменшить інфляцію
Thu, 04 May 2023 10:02:54

Лекторій

Date: 25 лютого 2021 о 10:03, Refreshed 25 лютого 2021 о 10:07
206 views

Спогади...
Наука змінює світ

20 лютого 2020 року старшокласники міста мали змогу взяти участь у виїзному лекторії «Еволюція матеріалів», який проходив в приміщенні Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 ім. М. Шашкевича. Лекторій організований Національним центром «Мала академія наук України» у рамках проєкту Всеукраїнська наукова мобільна студія.
Партнером заходу є Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
Проєкт покликаний формувати інтерес та мотивацію до наукової діяльності в учнівському середовищі, підвищувати престиж наукових знань і наукової творчості, допомагати обдарованій учнівській молоді у професійній орієнтації в галузі технічних наук.
Як розумні матеріали впливають на наше життя? Як скоро ми створимо акумулятор, який заряджається за кілька хвилин, а не годин? Smart одяг, який може вимірювати тиск і температуру нашого тіла та напряму передавати цю інформацію лікареві? Як комп’ютерна молекула повністю імітує живий організм? Де ще можна використовувати нові матеріали і як це вплине на нашу поведінку та звички?
На ці та багато інших запитань учні отримали відповідь від доктора технічних наук, професора, член-кореспондента Національної академії наук України Петра Івановича Лободи.
Корисною для випускників була інформація про створення вже у червні цього року при Національному технічному університеті України Інституту матеріалознавства, який буде готувати фахівців по створенню нових надсучасних матеріалів для машинобудування, електроніки, військово-промислового комплексу, аерокосмічної галузі, атомної енергетики, медицини.
Також перед учнями виступила Пещеріна Тетяна Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Національного Центру «Мала академія наук України», яка розповіла про перспективні напрямки діяльності Національного центру «Мала академія наук України», запросила вчителів та керівників секцій Золочівської Малої академії наук учнівської молоді до співпраці.

Comments:
Only authorized users can leave comments.