СуперМани: шлях до успіху

Дата: 5 листопада 2020 о 10:26

Кожна людина по-своєму неповторна. Кожна дитина – талановита. Знайти свій талант, своє покликання, знайти себе – цього прагне кожна особистість.
Сьогодні наша розповідь про талановиту та творчу вихованку секції української літератури Золочівської МАН, ученицю Шпиколоського НВК Фірак Наталію.

В ній - багатогранність обдарування. Зразковий читач художньої літератури, здатний самостійно логічно й образно мислити, аналізувати, узагальнювати. Активний учасник життя школи та академії. Займає призові місця у шкільних та районних заходах. Знавець звичаїв та обрядів своєї місцевості. Вмілий юний дослідник, який завжди готовий  практично реалізувати свої знання. У минулому році працювала над науково-дослідницькою роботою «Імена на літературній карті Золочівщини на сучасному етапі», яку успішно захистила на районному та обласному рівнях. Активна учасниця цьогорічного літературно-драматичного гуртка. З цікавістю працює  над новообраною темою дослідницької роботи.
             Великою несподіванкою для Наталії було запрошення на навчання від Національного університету «Острозька академія» на заочні дистанційні підготовчі курси з основ журналістики. Із великим задоволенням та підтримкою батьків і вчителів вона стала їх учасником.
             Яка ж мета участі в курсах? Передусім – поглибити знання новою формою роботи, активізувати пізнавальну діяльність, оволодіти новітньою термінологією майбутньої професії.
            Навчальний посібник «Універсальна журналістика», матеріали для самостійного вивчення, робочий зошит, книга «Ефективність для тих, хто працює з інформацією» і курс відеоуроків  - усе  це зараз на робочому столі  учениці.
            Можливість отримання  консультацій в режимі онлайн від викладачів, публікація власних творчих робіт в засобах масової інформації, доступ у закритий чат в Телеграмі, де учасники Школи універсального журналіста  спілкуються між собою, щотижневі прямі ефіри в Інстаграмі з розбором робіт учнів ШУЖ, особисте спілкування із засновником курсів та сертифікат про закінчення навчання – добрий стимул до плідної праці та цікавий і корисний досвід  для  майбутнього.
            Насправді, для Наталії творчий пошук  - найважливіший шлях до успіху.

Марія Рибка