Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 7 common:people_all_forms

Новини

Проблема, над якою працює педагогічний колектив закладу: «Удосконалення заняття гуртка шляхом особистісно-орієнтованої системи навчання і виховання. Творчий розвиток керівника гуртка та вихованця»  

Вже третій рік поспіль на базі Плугівського НВК успішно працює секція історичного краєзнавства Золочівської Малої академії наук учнівської молоді.

31 травня 2021 о 07:45 | Климук О. М. | no comments

Український фольклор як складник народної культури є важливим чинником формування національно свідомої особистості, розвитку її духовного світу, морально-естетичного, культурного, виховного аспектів. Саме завдяки народній творчості розуміємо ментальність, психологічні особливості народу, простежуємо джерела культурних традицій, звичаїв, обрядів. Вивчаючи фольклор, учні пізнають світ, набувають практичних навиків пошуково-дослідницької роботи, розвиваються творчо, формують ціннісні орієнтири.

27 квітня 2021 о 19:51 | Климук О. М. | no comments

Секція географії Малої академії наук учнівської молоді, що функціонує на базі НВК «Школа радості» (керівник секції Л.Є. Городиловська), навчається за програмою з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму «ЛЮДИНА І ДОВКІЛЛЯ». Дана навчальна програма приділяє особливу увагу формуванню екологічних цінностей, активної природоохоронної позиції, навичок ощадливого ресурсоспоживання і моделей поведінки в довкіллі, дружніх природному середовищу. Основна увага зосереджується на діяльності, поведінці людини в природі, а інформація наводиться з метою створення свідомої мотивації до екологічно доцільних дій і вчинків. Вихованці секції є організаторами та активними учасниками різноманітних екологічних акцій, які пропагують бережливе ставлення до природи та її ресурсів.

24 квітня 2021 о 11:41 | Климук О. М. | no comments

В Україні завершився процес децентралізації. Як свідчить практика, забезпечення якісних освітніх послуг є одним із найбільш важливих і соціально значущих завдань об’єднаних громад. Майже в кожній громаді послуги освіти стосуються близько 30% населення (діти, їхні батьки, вчителі). Освіта складає до 45% видаткової частини місцевих бюджетів, діяльність освітньої мережі забезпечує постійною роботою до 25% працездатного населення громад (матеріали конференції “Освіта і громада в ОТГ: проблеми та шляхи вирішення” //сайт МОН). Тому сфера освіти в об’єднаних територіальних громад є одним із головних напрямів стратегій розвитку.

22 квітня 2021 о 13:07 | Климук О. М. | no comments

«Національна пам’ять має бути не тягарем помилок, а спонукою до руху вперед. Саме це може бути критерієм добору сюжетів для історичного наративу. Бо ж минуле може свідчити про непереможну силу національної консолідації в творенні нового, в захисті батьківщини, в мистецькому пошуку»
Архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ
Ігор Ісіченко

22 квітня 2021 о 13:01 | Климук О. М. | no comments

Обласна науково-практична онлайн конференція
«Екологічна безпека рідного краю: проблеми та шляхи їх вирішення у контексті сталого розвитку»

Наприкінці лютого відбулась обласна онлайн конференція учнів 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Львівщини. 45 учнів з міста Львова та області взяли участь у конференції.
Роботи були представлені у таких секціях:
- Продовольча проблема і шляхи її вирішення.
- Водні ресурси рідного краю.
- Відходи. Проблемні питання в управлінні відходами.
За результатами конференції учасники отримали сертифікати.
Отримала сертифікат і учениця 10 класу Плугівського НВК, вихованка секції Золочівської МАН Віхаста Анастасія. Пропонуємо Вам ознайомитись із її роботою:

26 березня 2021 о 14:54 | Климук О. М. | no comments

19-21 березня 2021 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Цьогоріч учасниками обласного етапу конкурсу стали 242 учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Традиційно конкурсанти презентували свої доробки у 12 наукових відділеннях та 61 секції. Курували дослідницькими проєктами манівців 185 науковців та педагогічних працівників.

26 березня 2021 о 14:06 | Климук О. М. | no comments

Навчальна програма секції географії Золочівської МАН включає і вивчення та дослідження географічних цікавинок нашої місцевості. Темою останнього (дистанційного) заняття була річка Млинівка. Учні мали змогу ознайомитись із довідковими матеріалами, переглянути світлини, дізнатись про гідрологічний режим тощо. Не залишились поза увагою і екологічні проблеми нашої місцевості.

26 березня 2021 о 11:45 | Климук О. М. | no comments

Питання сміття або твердих побутових відходів (ТПВ) актуальне в будь-якому місті нашої планети і потребує свого вирішення. Ціна цього питання вимірюється не тільки вартісними показниками, а і чистотою навколишнього середовища і здоров‘ям людей. Вихованці секції географії Золочівської МАН опрацювали цю серйозну проблему і спробували передати свій досвід молодшим школярам. Так в приміщенні «Школи радості» з»явились урни для сортування сміття та наочність, яка демонструє проблеми із ТПВ.

5 березня 2021 о 09:21 | Климук О. М. | no comments

Літературні гостини «Спішу в царство Лесиного слова»
З метою вшанування пам’яті та відзначення ювілею геніальної української поетеси, популяризації її літературної спадщини; розвитку творчих здібностей школярів шляхом виразного читання її шедеврів, поєднання слова й пісні та формування вмінь інсценізацій; виховання високих моральних якостей та любові до рідного краю вихованці секції української літератури Малої академії наук учнівської молоді, учні 9-10 класів Шпиколоського НВК провели цікаві літературні гостини.

25 лютого 2021 о 09:30 | Климук О. М. | no comments

18-19 лютого 2021 року відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукових товариств у 2020-2021 навчальному році.

22 лютого 2021 о 10:43 | Климук О. М. | no comments

Величне вертепне дійство молитовно об’єднало вихованців секції української літератури Золочівської МАН, учнів 9-10 класів Шпиколоського НВК, які йшли з колядою від хати до хати, несучи добру вістку про народження Месії.

13 січня 2021 о 12:51 | Климук О. М. | no comments

Відповідно до навчальної програми та з метою відродження різдвяних традицій вихованці секції української літератури Золочівської МАН, учні 9-10 класів Шпиколоського НВК провели практичне заняття щодо підготовки проведення вертепного дійства.

30 грудня 2020 о 12:38 | Климук О. М. | no comments

Поглибленню знань про звичаї та обряди українського народу, захопленню його невичерпним джерелом яскравої неповторності, унікальною культурою, вихованню любові до всього прекрасного сприяли шкільні Андріївські вечорниці, проведені у формі практичного заняття з вихованцями секції української літератури Золочівської МАН, учнями 9-10 класів Шпиколоського НВК.

15 грудня 2020 о 13:10 | Климук О. М. | no comments

Вихованці секції французької мови Золочівської МАН представили свої роботи на тему «Молодіжний сленг, арго у французькій мові». Підготовці та захисту проєктів передувала кропітка праця, що полягала у досліджені мовного матеріалу: словників, фільмів, пісень, реклами, інтернет ресурсів.

14 грудня 2020 о 08:51 | Климук О. М. | no comments

Команда секції географії Золочівської МАН (керівник секції Городиловська Л.Є.) 28.11.2020 р. взяла участь в обласному турнірі Юних географів, який проходив у режимі ZOOM- конференції.

1 грудня 2020 о 10:30 | Климук О. М. | no comments

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить
Нам берегти тебе, Соборну і єдину,
І нам твою історію творить

Щороку 21 листопада, на честь здобутків останніх загальнодемократичних народних революцій й на пошану учасників та учасниць тих подій, які віддали життя за майбутні перетворення, в Україні відзначається День Гідності та Свободи

21 листопада 2020 о 17:11 | Климук О. М. | no comments

Вихованці секції української літератури Золочівської МАН (керівник секції Рибка М.П.) відповідно до навчального плану опрацювали тему «Український весільний обряд як явище народної драматургії», ближче ознайомившись з елементами сільської весільної обрядовості: персонажами (староста, свашки, дружби, дружки, світилки, музики), атрибутикою (вінок, фата, корони, свічки, бокали, нагрудні букети-фаворки), ритуальними діями (плетіння вінка, вбирання гільця, приготування короваю, розплітання коси, поклін, покривання молодої, даризна), весільними образами-символами (калина, барвінок, коровай, рушник, обручки, лебеді).

20 листопада 2020 о 17:32 | Климук О. М. | no comments

Цікаво та корисно проходять заняття секції географії Золочівської МАН (керівник Городиловська Л.Є.). Гуртківці завершили вивчення теми «Ліси і лісове господарство». Учні опрацювали такі розділи, як «Ліс -як середовище існування видів», «Функції лісу», «Лісистість нашої місцевості». Діти мали можливість попрацювати із гербарієм, подарованим нашому гуртку підприємством «Галсільліс». У гербарії представлені майже всі породи дерев території України.

20 листопада 2020 о 17:30 | Климук О. М. | no comments

Усе частіше в освітянській спільноті доводиться чути термін «academic integrity» або ж «академічна доброчесність». Саме цій темі було присвячено одне із занять секції української літератури Золочівської МАН. Метою заняття було розширити рівень обізнаності вихованців щодо правил академічної доброчесності, академічної етики та розуміння цінності навчання. Так що таке «академічна доброчесність» і чому є необхідність впровадження її як інструменту забезпечення якості освіти?

12 листопада 2020 о 09:49 | Климук О. М. | no comments