Voting
Як Вам новий сайт?
Total 7 common:people_all_forms
Новини

ChatGPT зруйнує чи відновить стосунки між лікарем і пацієнтом?
Tue, 09 May 2023 06:41:34
«Падаючі зірки» очікуються сьогодні ввечері, коли Земля зіткнеться із залишками комети Галлея 3313 років тому
Fri, 05 May 2023 11:41:07
Трейлер «Дюни: Частина 2» обіцяє фільм, навіть кращий за книгу
Thu, 04 May 2023 10:21:34
Чи є ШІ кнопкою стирання історії?
Thu, 04 May 2023 10:14:56
Економісти кажуть, що зростання імміграції зменшить інфляцію
Thu, 04 May 2023 10:02:54

Відчуйте себе «в тренді» дружнього відношення до природи!

Date: 24 квітня 2021 о 11:41
59 views

Секція географії Малої академії наук учнівської молоді, що функціонує на базі НВК «Школа радості» (керівник секції Л.Є. Городиловська), навчається за програмою з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму «ЛЮДИНА І ДОВКІЛЛЯ». Дана навчальна програма приділяє особливу увагу формуванню екологічних цінностей, активної природоохоронної позиції, навичок ощадливого ресурсоспоживання і моделей поведінки в довкіллі, дружніх природному середовищу. Основна увага зосереджується на діяльності, поведінці людини в природі, а інформація наводиться з метою створення свідомої мотивації до екологічно доцільних дій і вчинків. Вихованці секції є організаторами та активними учасниками різноманітних екологічних акцій, які пропагують бережливе ставлення до природи та її ресурсів.

Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі – свято, що ознаменувало початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня – звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. Перша екологічна акція відбулася в цей день у 1969 році. Сенатор США Гейлорд Нельсон (який свого часу став свідком великого розливу нафти у водоймі і наслідків, які були спричинені цим випадком) закликав до створення дня, який приверне увагу суспільства до екологічних проблем. Він зібрав групу з ініціативних студентів і організував першу екологічну демонстрацію. Відтоді третій тиждень квітня щорічно відзначається як тиждень Землі.

Зрозуміло, що вихованці секції географії МАН не оминули увагою цей тиждень. Особливо цікавою була акція, яка пропагувала так звану «філософію екосумок». Діти продемонстрували одноліткам колекцію власних еко сумок, як модної та стильної заміни поліетиленовим пакетам.  Еко сумку можна купити, а можна пошити самостійно, прикрасивши власною вишивкою чи аплікацією, що зробить вашу сумку неповторною.  

«Філософія екосумок» в Україні лише зароджується. Більшість людей віддає перевагу звичному поліетилену, забуваючи при цьому, що період його розпаду може сягати в середньому 200 років. Все ж таки варто потроху забувати про різнокольорові пакети та відчути себе «в тренді» дружнього відношення до природи.  Саме такий меседж старались донести до своїх однолітків юні екологи.

Comments:
Only authorized users can leave comments.