Підсумок І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів наукових товариств

Дата: 31 січня 2018 о 15:40, Оновлено 31 січня 2018 о 16:01

На виконання наказу департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації від 29.12.2017р. № 07-01/633 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів наукових товариств, КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» у 2017-2018 навчальному році» 24 січня 2018 року проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук Золочівської районної ради.

Основними завданнями конкурсу стали виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, виховання в учнів самостійності, наполегливості, вміння обстоювати власну думку, формування активної громадянської позиції.

У конкурсі взяли участь учні - члени Малої академії наук учнівської молоді Золочівської районної ради. Конкурс відбувся у 10 секціях за напрямками природничих, гуманітарних і суспільних наук.

За результатами оцінки науково-дослідницьких робіт, їх захисту та виконання контрольних завдань з базових дисциплін відзначено 10 переможців. Журі відзначило широкий спектр наукової тематики, актуальність обраних тем, належний рівень захисту науково-дослідницьких робіт учасників конкурсу, вміння робити висновки на підставі експериментальних досліджень, грамотність викладення і культуру оформлення наукових робіт.

На підставі рішення членів журі визначено переможців та призерів:

ПЕРШЕ МІСЦЕ

- Рожелюк Олеся Василівна, учениця 11 класу Золочівської ЗОШ №2 ім. Маркіяна Шашкевича (секція психології);

- Чепелюк Богдан Степанович, учень 10 класу Золочівської ЗОШ №2 ім. Маркіяна Шашкевича (секція фольклористики);

- Брух Анна-Соломія, учениця 9 класу  Золочівської ЗОШ №2 ім. Маркіяна Шашкевича (секція правознавства);

ДРУГЕ МІСЦЕ

- Гера Вікторія Володимирівна, учениця 9 класу Підгайчиківської ЗОШ І-ІІ ступенів (секція хімії);

- Чайковська Юлія Михайлівна, учениця 10 класу  Золочівської ЗОШ №1 ім. Степана Тудора (секція математики);

- Ружицька Зоряна Богданівна, учениця 9 класу Вороняцької ЗОШ І-ІІІ ст. (секція біології);

- Болюбаш Ірина Ярославівна, учениця 10 класу Гологірського НВК І-ІІІ ст. (секція географії);

- Косаревич Антон Володимирович, учень 8 класу Золочівського економічного ліцею (секція історії);

ТРЕТЄ МІСЦЕ

- Мацега Віталіна Василівна, учениця 10 класу Золочівського економічного ліцею (секція історії);

- Почонтик Вікторія Ярославівна, учениця 8 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (секція української мови).